ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Війна

Війна

Ти відчуєш холодне повітря,
Що торкнеться твоїх босих ніг.
Забуваєш і вже не забудеш,
Тих, хто боровся, а сьогодні вже ліг.

Може серце їх охололо,
Може більше не встануть з могил.
Будуть жити герої зі мною,
Ти також згадуй про них.

У холодних окопах лежали,
І в холодній труні полягли.
Якби дядьки у війні не грали,
Може б зараз ходили брати.

Мати плаче і п'є чорне море,
Замість чаю в стакані, вода.
Чи не краще щоб світло світило,
Але ж в серці іскри вже нема.

Запалають колись феєрверки,
І не буде свистіти війна.
Але ті, хто помер, вже не встануть,
Сяйво в небі для них вже дармла.<br>Ляна

Автор: 

Ляна

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]