Між нами щось було, не знаю,
Але це не кохання, трохи інше.
Це відчуття коли ти нагорі, на краю,
Не взмозі рухатися більше.
Між нами щось було, напевно,
Пристрасть чи прив'язаність? Та ні.
Лиш думка в голові: "Даремно!",
І сльози на підлозі, на розбитому склі.
Між нами щось було, геть трошки,
Не треба більше – це кінець.
Вже час звернути й піти мовчки,
Діставши новий папірець.<br>Анастасія Бондарєва
Новинки
Між нами щось було
Автор:
Анастасія Бондарєва
Поділитись
