Я боюся дивитись в майбутнє,
Хоч воно щохвилини ближче.
Я тримаю в душі незабутнє.
І чекаю, коли в даль покличе
Та з косою, чи як там кажуть.
Проте знову всміхнусь і тримаюсь.
Але інколи в думці наважусь:
"Забери мене!" Потім я каюсь…<br>Квітка польова
Новинки
Майбутнє
Автор:
Квітка польова
Поділитись
