Дивлячись в твої очі,Пірнути в них так хочу.Там бачу океан глибокий,Холодний, тривожний, проте спокій.
Я тону у хвилях твоїх,У лініях ніжних і сильних.Забутись у них я мрію,Спочити у глибинах твоєї душі.<br>milahvl
Дивлячись в твої очі,Пірнути в них так хочу.Там бачу океан глибокий,Холодний, тривожний, проте спокій.
Я тону у хвилях твоїх,У лініях ніжних і сильних.Забутись у них я мрію,Спочити у глибинах твоєї душі.<br>milahvl
milahvl