Діти ангели, вже над хмарами.
Їх скосила безжальна мана.
Вже не будуть в обіймах маминих…
Хіба ж доля така в них була?
Діти сироти вже без долі.
Що ж ти робиш проклята війна?
Для маленьких такої болі?
В чому їхня найменша вина?
Їм би просто читати казки,
Малювати в альбомах квіти
І топтати до школи стежки.
Що за світ, де страждають діти?<br>Любов Інішева
