ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Намір

Намір

Буду бити лихом об землю
Бо на то буде краще.
Не буду дихать, даремно,
То було щастя.

Поеми, вірші пишуть завжди ледащі
Задля неба,
земля і весь світ здається важче.
Бродягу прийняв – бродягой був.
Спокійна хвиля, коли пливу
Постійно крила з собою беру.
Зве мене мила, не збити рух.
Коли могила – сто рук,
Начебто сила споруд,
Вдома у милой помру.

маю намір бути краще, ніж учора
між нами люди, начебто ті хворі.
Коли вже стане неледачим – ворог.
повстану – зважиш, що говорять
Я натще з'їм цей смачний творог.

Головне зробити запит,
Потім буде – ваше – наше,
Час прийде, зійдуть сатрапи
І ніщо не буде страшним.

Вітер промовить, бо знає
Де мої гори, де поле
Бога на нього немає,
не на горі, і не в гаю.
Мозок продав я жидам,
Серце залишив панам,
Тільки ні чорту, ні Богу,
Душу я милій віддам.
Там де я був, не питай
Але побачив себе,
Святість забув, не біда
Святість постійно шкребе.

А я гоцаю, гоцаю
З чорнобривою, босою
Народились назовсім тут
І скінчилася осінь.
Переймаю ті радощі
Що хотілося крадучись
Взяти рай, відчуваючи
З твоїм тілом зливаючись.
То надія, я знав про це,
Що неділя, тра запросить.
Я повірив і запросто
Твоє тіло, як ластівка.
Залетіла, все ясненько,
Свіжа, як однокласниця
Понеділок, вже тра косить,
Ріжу я, коли п'ятниця.<br>Феодот Січневий

Автор: 

Феодот Січневий

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]