Чому на світі важко жити
Багатим лідерам Землі?
Чому без сварок, війн до нині
Не можуть спати вони вночі?
Чому? Питання однозначне:
Нема роботи в них самих!
А покапай город, картоплю,
Сади дерева на землі.
Зроби якесь добро на світі,
Не для піару, для людей!
Так сон появиться чудовий
Та легше буде на душі.
08.11.2022<br>Зазалентінова Алла Миколаївна
