ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Безсоння

Безсоння

Чому не можу спати я,
щоночі я себе питаю…
Чарівна посмішка твоя,
думки мої не покидає.

Снодійне навіть не бере,
про втому, що вже говорити…
Бажаю бачити тебе,
не знаю, як це все зробити…

Цілодобово марю я тобою
безсило очі опускаю,
наповнений увесь журбою,
куди подітись я не знаю…

Чому біжу я як сліпий,
лиш образ твій постійно бачу…
Мій стан доволі не простий, начарувала, не інакше…

Надіюсь скоро стане легше,
в душі настане справжнє свято…
Зігрію рученьки твої
І посміхатимусь завзято😉<br>Skan Violtsi

Автор: 

Skan Violtsi

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]