ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    сусіди

сусіди

Жили два сусіди.Один працьовитий-
Горіло все в нього в руках.
Саджав,будував,щасливий і ситий,
І діти росли на очах.

А інший-ледащо,яких пошукати,
Горілку лакав на печі.
Забруднений двір,занедбана хата
І пісня хмільна уночі…

І п'яний Іван голодний удома
Позаздрив тому Василю,
Який працював цілий день без утоми,
Щоб годувати сім'ю.

Він думав:сусіди-це братні народи,
Звичайно,Іван-старший брат.
Василь-він без племені і без роду,
І з братом не ділиться гад!

І вдерся до хати Іван на світанку,
Василь із родиною спав…
Вбивав,гвалтував,грабував до останку!
Та тільки одного не знав-

В сусіда його незламна родина.
І всі,як один,піднялись!
Залізним щитом у тяжкую годину
Руками й серцями сплелись!..

Так думав Іван,та не стало кретина-
Він згинув навік в небуття.
А вільна прекрасна міцна Україна
Дарує любов і життя!!!<br>Олена Каліман

Автор: 

Олена Каліман

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]