ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Ніч, балкон, і я знов – в телефоні.

Ніч, балкон, і я знов – в телефоні.

Ніч, балкон, і я знов — в телефоні.
Чекаю дзвінка від своєї любові.
Гудок перший, гудок другий…
Знову: абонент недоступний.

Чи це прокляття якесь?
А може, це сон?
Чи він забув, що таке телефон?

Дивлюсь у темну ніч,
А сльоза так і котиться —
Як крапля дощу на вікні.

Хочеться кричати у пітьму:
«Як сильно я тебе люблю!»
Але кричати сил немає —
Голос мене покидає.

І я прокидаюся з відчуттям того,
Що тебе поряд немає…
<br>Ураган

Автор: 

Ураган

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]