Тримайся Квіточко, не падай,
Ніякий вітер не знесе…
Стійка Ти та сильніш за долю
Ніщо не стримає Тебе!
Ти пам'ятай в лиху годину,
Це все мине і прийде день,
Обійму Тебе як дитину,
З любов'ю й ніжністю своєй😘<br>Skan Violtsi
Тримайся Квіточко, не падай,
Ніякий вітер не знесе…
Стійка Ти та сильніш за долю
Ніщо не стримає Тебе!
Ти пам'ятай в лиху годину,
Це все мине і прийде день,
Обійму Тебе як дитину,
З любов'ю й ніжністю своєй😘<br>Skan Violtsi
Skan Violtsi