Кожного разу, лягаючи спати,
Вкриваючись ковдрою, не забудьте сказати!
"Спати спокійно я буду лягати,
Бо в мене є, кому, мене захищати!
Герої, стійко в окопі будуть стояти.
Ворога далі не будуть пускати.
Боже, прошу: сили їм дати,
Та від куль і снарядів життя вберігати.
Допоможи їм по швидше, війну закінчити.
Бо додому вже час, їх, розпустити."<br>Андрій Долгополий
Новинки
Не забудь
Автор:
Андрій Долгополий
Поділитись
