Україно, моя Ненько, чом ти зажурилась?!
<p class="wp-block-paragraph">Україно, моя Ненько, чом ти зажурилась?!<br>Чом заплакана стоїш, у туман повилась…<br>А тому я зажурилась, що війна вже близько!<br>І як хмара із туману, йде вороже військо</p>
<p class="wp-block-paragraph">Я вже бачила ті війни, де брати народу<br>Умирали за країну, через свою мову<br>І Абхазія, Авган, це все пережили<br>А сини мої померли, їх нажаль убили!</p>
<p class="wp-block-paragraph">Я не хочу крові більше, я є суверенна…<br>Вороги так як колись, є непримеренні<br>Адже ваша я сестриця, я не хочу бою!<br>А ви взяли і забули…та і взяли зброю!!!</p>
<p class="wp-block-paragraph">Автор: Роман Кукурудз</p>
