ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Рефлексія на хвилину мовчання

Рефлексія на хвилину мовчання

На жаль, герої наші помирають,
Залишивши в серцях свої сліди.
І роки дуже швидко пролітають,
Будуючи із спогадів світи.

Згадала, миттю я очей твоїх блакить
І посмішку, і ямки на щоках,
Нам знадобилася всього лиш мить…
Але це все чомусь на небесах.

Нема кордонів, меж нема в коханні,
Шалений трафік з'єднує серця,
Немає вперше і нема в останнє,
Сьогодні разом і до всесвіту кінця!

Страшна ж війна коханих відібрала.
Минає біль, а з ним вогонь згаса,
Надію й мрію, знищила і вкрала,
Лиш серце рідний погляд пам'ята.
<br>Анна Стоєва

Автор: 

Анна Стоєва

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]