В серпанку подихів надій
Та звуків тяжкого зітхання
Я бачу світло своїх мрій
І в бій шалений поривання!
Блискучі зорі вкажуть на мій шлях
А море піснею заграє
Гуляє вітер по полях
Народ мій честь не забуває!
Геть катів клятих цих
З країни чесних та незламних
І не забудемо ми тих
Хто крила вкрав надій всіх наших
Нехай усі, хто хоче вбити
Надії, мрії та життя
Погубить небажання жити
Бо жалюгідне їх буття.<br>Юлія Квітка
