🌙 U.Ray
Нічого не буває назавжди…
Ні болю,
ні кохання,
ні краси…
Є ти і я —
моя душа,
надія в наших
всіх піснях.
З'єднавшись разом у небесах —
не погубитись би
в міських стежках…<br>U.Ray
🌙 U.Ray
Нічого не буває назавжди…
Ні болю,
ні кохання,
ні краси…
Є ти і я —
моя душа,
надія в наших
всіх піснях.
З'єднавшись разом у небесах —
не погубитись би
в міських стежках…<br>U.Ray
U.Ray