-
Вночі хтось тихо завітав
Поки я солоденько спав.
Можливо мама, або тато?
Казали, завтра буде свято,
Бо під подушку хтось поклав,
Гостинець - може Миколай?Багато я зусиль доклав.
Угоду із Святим уклав,
Що буду вчитись, помагати
І вчасно в ліжечко лягати,
Хоч зовсім я дорослий вже,
Бо виповнилось сім адже.Дідусь мене колись повчав:
"Щоб різочку я не чекав,
Увесь час маєш бути чемним,
Щоб рік, не став цей недаремним,
Бо подарунки за звичай
Приносить Святий Миколай."
05.12.2022 Анна Стоєва.
Дитячі
Хтось у гості завітав, мабуть то був Миколай
Автор:
Анна Стоєва
Поділитись
