ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Ми забули як то бути людьми

Ми забули як то бути людьми

Ми забули, як то бути людьми,
Спасати тих, хто, по факту, слабий.
Любити все, що у світі існує,
І знати, що світ нам радість дарує.

Ми забули, як то бути людьми,
Лиш знаєм, як то бути звірьми.
Вбивати тільки для радості ока,
І нищити все, що не шкода.

А шкода нам не людей, не тварин,
А грошей і повних корзин.
За них ми, люди, готові порвати
Любого, хто готовий на них зазіхати…

Люди, сенс життя – це не ціна,
А щира усмішка, що в серці луна.
Та тільки жадібність шлях наш спиняє,
І душу холодним морозом вкриває.<br>Ващак Андріана Михалівна

Автор: 

Ващак Андріана Михалівна

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]