Сиджу один у тиші злій,
Забув вже смак щасливих мрій.
Моя надія стала дим,
І світ залишився німим.
Немає більше світлих змін,
На душу опустився тлін.
Я загубив усі мости,
Не знаю, як мені рости.
І кожен день — це важкий лід,
Де замерзає кожен слід.
А серце б'ється тихо, тихо,
Не знаючи, що буде з лихом.
<br>Ghost
Новинки
Холодна Дума
Автор:
Ghost
Поділитись
