ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Геть, з моєї Землі!

Геть, з моєї Землі!

Геть, кацапи, похмурі та злі.
Забирайтесь з моєї Землі!
Я гадаю, не гріх в сьогоденні
Вам бажати скорішої смерті.
Та не просто кончини легкої,
А від болю страждати до скону.
Щоб від сліз захлиналися діти –
Всих уродів, які спричинили,
Ці пекельнії муки малечі,
Що були в себе вдома, доречі…
Скільки горя зазнала країна,
Скільки сліз пролили матері-
Відправляючи сина в дорогу,
З невідомим кінцем на Землі?!!!
Я молюся до Бога, благаю ,
Щоб закінчилась ця війна,
Та міркую, для цього потрібно –
Всим кацапам могила одна!
Пам'ятайте, за кожне дитя,
За зґвалтоване немовля,
За безвинно забра'ні життя-
Бог відплатить нащадкам сповна !!!
<br>Марія Тутова

Автор: 

Марія Тутова

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]