В природі дивина одна,
Що називається – вода!
Вона вкриває пів Землі,
Та має свої загадки:
У літку ллється, аж співає.
У зимку міцно все вкриває.
Частенько плачуть небеса,
Та рідше снігом посипає.
А як прожити без води?
Пішов дощик – ростуть рослини,
Тече ріка – живуть тварини,
Води багато у людині!
Та воду треба берегти,
Тож не забруднюйте її!!!<br>Марія Тутова
Новинки
Вода
Автор:
Марія Тутова
Поділитись
