Я б пішла крізь біль і час,
Щоб ще раз побачити нас.
Ти – мій біль, і спокій мій,
Моя рана, яку не знаєш ти.
Я прощу усе, що було,
Лиш би серце знов цвіло.
Та любов ця не вмирає,
Бо любов моя – це ти.<br>silence_speaks_ua
Я б пішла крізь біль і час,
Щоб ще раз побачити нас.
Ти – мій біль, і спокій мій,
Моя рана, яку не знаєш ти.
Я прощу усе, що було,
Лиш би серце знов цвіло.
Та любов ця не вмирає,
Бо любов моя – це ти.<br>silence_speaks_ua
silence_speaks_ua