Я пам'ятаю літні теплі дні,
Коли не спали ми до рання,
І музику на двох,
Ми розділяли ніч кохання.
I у смс було "привіт"
Як щире привітання,
Чому так вийшло, що не зійшлись ми,
Моя коханна, мила, Таня ;
Nikita
Новинки
***
Автор:
Nikita
Поділитись
