Я слухаю. Назви п'ять речей навколо. Вже легше? Попий кока-колу і продовжим розмову. Що бентежить? Проблеми в сім'ї? Обговорим.
Ну що? Це мій звичайний день після школи.
Я не лікар
Я не психолог, хоч старанно працюю над цим
Мене вже звикли сприймати ним.
Це дивно, но я не бачу проблеми своєї. Я зациклена на чужих. Я день в день відговорюю від селхфарму хоч сама відпираю кров. Це ж не лицемірство? Я надіюсь ні.
Вибач відволіклась на думки. Продовжуй.<br>Малий писака
Новинки
Синдром психолога
Автор:
Малий писака
Поділитись
