Не парся ні про що
Просто іди вперед
Добро відлупе зло
І знову вишня зацвіте
Стане все як має бути
Чорні хмари упадуть
Молитви будуть всі почуті
І кохана зварить вкусний суп
Теща у вирій полетить
І гальоші свої подарує
Мопед знову заблестить
І поросят льоха відгодує
Ти не парся ні про що
І Порше вже є на ограді
Тільки б ще сніг не пішов
Бо гаража ще не добудували
<br>Іван
