Любов це щось таке бридке
Наївне та трохи зле
Але любов різна бува
Іноді вона не така
Вона може бути щирою,турботливою та чутливою
Ще і може бути милою
Але чи довго вона є?
Важко зрозуміти це
Іноді любов важка,цікава і не зрозуміла
В цьому і є суть діла
Любов є,і емоції різні
Може бути спочатку все добре
А потім тільки буде одне горе
Потім називаєш її бридкою
Тому що розкрилася іншою стороною
Більше не хочеться любити
І більше не хочеться жити
Любов була,але втекла
Але це не означає що вона бридка
Просто вона була не та <br>Alyin
Новинки
Любов бридка?
Автор:
Alyin
Поділитись
