Злегка постукав дощ в вікно,
Дихнув на шибку вітер,
І тільки їм не всеодно
Хто намочив, хто витер.
Дощ стука далі, вітер дме
На дерево брунькасте,
Та листям, жаль, не шелесне́,
Не виросло пока ще.
Зате трава росте, спішить,
Десь цвіт вінками сплівся,
А час спішить, іде, летить,
І знову день подівся.
17.04.2026.
Ганна Зубко

Увага!
Знайдено помилку (перший стовпчик,
третій рядок)
…І тільки їм НЕ ВСЕ ОДНО…
Прошу вибачення!