Цей світ зачаровує, і водночас жахає..
Якось дивно кожен день в ньому минає..
Одного дня все прекрасно, проблем немає..
Іншого дня, наче лавиною негатив накриває..
Лізуть і лізуть, у голову негативні думки..
Ніби чорнотілі, огидні, кусючі, злі павуки..
Яких кожен по різному, з голови виганяє..
Та, чи, на довго?! Кожен сам напевно знає..
В дуальному світі, сповненому противоріч..
Проживати ілюзорну дійсність — звична річ..
Бо еліксиру "вічного щастя", тут точно не має..
І лиш безумовна любов його колись відшукає!<br>Maks DrevoSad
