Ти зігрій мене своїм теплом,
Я до тебе прильну серед ночі,
Ти вже спиш, виє вітер за вікном,
Я у темряві шукаю твої очі.
Ти не бачиш, як сильно я люблю,
Твої повіки заплющені від втоми,
Я тепло твоє до себе заберу,
Спиш? Мовчиш? А я тебе так хочу.
Ти втомився, не порушу я твій сон,
Тільки притулюся холодною льодинкою,
Ти здригнешся, промовиш щось крізь сон,
І обнімешся з своєю половинкою.
Я тебе, мій милий, обійму,
Наче кицька, від щастя промугикаю,
Огорнуся під ковдрою теплом,
І тебе кохатиму до віку я.
27.03.2026 Тобі
<br>Віктор-Севіла
