Народженні в війні, живуть у руїнах,
Дивлячись на те, як все гарно в країнах.
Зуби стискають, радіють свому,
Пробивають свій шлях через пітьму.
Під обстріли дронів, що у венах течуть,
У хованки грають, серед вибухів гул.
Щиро радіють, що народженні тут,
Через війну, не знають про сум.
С-під уламків рідних домівок,
Стають ще сильніше від власного гніву.
Сміються як божевільні,
Ми Україна, і ми цього гідні.
Свідки смерті, страху і болі,
Ми стоїмо за вічність і волю.
За право велике, за сонце у вікнах,
За посмішки тих, хто родився в руїнах.<br>Олексій Савченко
