Скажи, мій Боже, коли настане тиша на Землі?
Коли не буде війн? Коли не будуть гинути люди?
Коли у спокої та щасті на Землі ми жити будемо?
«Все те, що хочеш ти, у ваших же руках.
Для щастя дав Я вам усе, щоб жили люди.
Але допоки ви хизуєтесь знаряддям вбивств своїх,
Немов іграшкам…, які нестимуть смерть усюди,
До тої пори не буде спокою в житті.
Щоб було тихо на Землі, збудуйте тишу у душі,
Тоді Любов прийде до кожного із вас,
І хай той спокій і любов ніхто з вас більше не порушить».
28.07.2025
Філософські
Розмова з Богом
Автор:
Віктор Сєргєєв
Поділитись
