Я люблю своє рідне місто,
За його неповторну красу,
За щасливе своє дитинство,
Яке я з роками несу.
Я вірю, настане свято,
Що в один чудовий день,
Ми у своєму рідному місті,
Заспіваємо щирих пісень.
Заспіваємо про все, що минуло,
Про щасливі дні та війну,
І як наші звичайні люди
Боронили країну свою.
Заспіваємо про велич героїв,
І про матір рідненьку свою,
Про терпіння її та молитву,
Щоб не згинув у пекельнім бою.
Про любов, що літає степами,
І про зорі що, гаснуть вночі,
Від палкого мого кохання,
І про щирість твоєї душі.
Я люблю своє місто за спокій,
У ранковій туманній імлі.
І як тиша лягає на плечі,
У багряні твої вечори.
Я люблю своє місто за вічність,
На нашій священній землі.
Я люблю тебе, місто, за милість,
Що дало народитись мені.
25.08.2025
