Як самотній дельфін в океані…
Як крижина в теплому морі…
Як хмарка в пустельному краї —
Пролитись б дощами з любові…
Та-а… Пустеля нажаль невблаганна…
А тепле море крижину розтопить…
Заблукає дельфін в океані…
Лиш хмарка піски водою затопить…
Та-а… Чи буде плідною злива?
Чи стане з пустелі зелена оаза?
Чи знову "зла буря" роздує піски —
І всі води поверне назад в океани…<br>Maks DrevoSad
