Я на землі без тебе,
Я в небесах з тобою,
Мені ніщо не треба,
Лиш бути з головою.
Не смійся, моя люба,
Думки такі підступні,
Бувають ніжні й любі,
Але бувають згубні.
Я це все вже пройшов,
В душі з’явився спокій,
Бо я живу тобою,
Немов святим прибоєм.
До неба підіймаюсь,
Тебе там зустрічаю,
І знов моя любов,
З тобою летить до Раю.
Нап’юсь нектару я,
Щоб сили прибувало,
І з вранішньою росою,
Мене ти відпускала.
Живу без тебе я,
Радію всім, чим можу,
Та паросткам малим,
Я тут ще допоможу.
Є сенс у цім житті,
У кожного є мрія,
Цю мрію віднайти,
Що серце освятила.
04.01.2026 Тобі
