Летять шахеди, на нас полюють,
Летять ракети, по нам лютують,
Б’ють по містах, по енергетиці, мерзота,
А ми гуртуємось, не віддамо свободу.
Нехай зима, нехай мороз лютує,
Ви подивіться у Києві народ танцює,
Він на майдані каву п’є та в чай горілку підливає,
Він за свободу п’є, він голову тримає.
Четвертий рік іде кривава ця війна,
Знущання над козацьким родом,
Все нам своє ярмо несете, всі свої «свободи»,
Плазуєте перед своїм царем і це вам до вподоби.
Царків своїх, диктаторів та самозванців,
В кремлі своєму пестите засранці,
Як тільки від лайна росія пику відтрусила,
То вже повчати весь світ рішила.
Загонемо ми вас у ваш «кремлятник»,
Та спалимо вонючий ведмежатник,
Нехай горить земля під вашими ногами,
Вам до свободи не дійти віками.
Зима пройде, мороз ми в герці затанцюємо,
Тут козаки стоять, козачки перемогу тут чаклують,
Що все послали нам, ми вам назад повернемо.
Тікати чи вмирати, ось для вас дилема.
Як не крути за нами перемога та свобода!
Не знаєте ще злості ви мого народу.
16.01.2026 Війна
