Без пісні я жити не можу,
Щоденно лунає вона.
Очі тихесенько зводжу —
І ллється струмочком дзвінка.
Вона у росах ранкових,
У шепоті тихих дібров,
У сонці і небі блакитнім,
Лунає все знов і знов.
Пісня злітає у небо,
Мов ніжна молитва до Бога.
Пісня — то радість для серця,
Як подих краси та любові.
15.05.2026, Івушка Моргентал (Благовіщенська)
