Так, я видалилася з групи
І більше вам не напишу.
Я не зайду в мережу,
«Як справи?» більше не скажу.
Не додавайте, бо я вийду,
Не дзвоніть, бо я не відповім.
Не пишіть, бо видалила переписки,
Не стійте, бо ви давно пішли.
«Що робите?» ніхто вже не побачить,
І не чекайте – я більше не пишу.
Я буду вас блокувати
І сповіщення не увімкну.
Колись було це так важливо,
Але зараз навіть не гримить.
Ми пройшли через цей шторм,
Та вже не буде, як було колись.
Не додавайте, бо я вийду,
Не дзвоніть, бо я не відповім.
Не пишіть, бо видалила переписки,
Не стійте, бо ви давно пішли.<br>Адаменко Валерія
