Весна, що радісно влетіла,
Швиденько справи всі зробила.
Сади розквітли, запахтіли,
Птахи додому прилетіли.
Метала блискави та грози,
Неначе кидала погрози.
Під звуки грому танцювала,
Чечітку вправно вибивала.
Трава росте і цвіт буяє,
На Літо сонячне чекає.
А Вітер, що плясав з Весною,
Втішаючись її красою,
Приліг в садку, погладив квіти —
Так Літо вирішив зустріти.
Прийшла заграва, спалахнула
І зникла, мов хвостом майнула.
Минула ніч, вже ранок вмився,
Всміхнувся, Літу поклонився.
Воно ж веселе та рум'яне,
Іскрилось сяйвом полум'яним.
Все теплим сонечком зігріто.
Ура! Нарешті! Літо! Літо…
05 червня 2026 р.
