ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Комахи (самокритика)

Комахи (самокритика)

Тиша

І ти сидиш сам по собі
Не знаєш що й робити

А на вікні сидять вони
Бджоли та метелики

І рветься серце у тобі
Бо ти такий малий

У цьому світі, а вони
Ще менші, а вже більш потрібні

За тебе, йолопа, бо ти
Сидиш тихенько сам собі

Не знаєш що робити

Коли довкола стільки справ
Що в голові засіли

А ти прям хочеш все й одразу
Хапаєшся всім тілом

Як павучок, який за тебе
Теж кращий, бо хоча й у нього

Є вісім лап, проте до цього
Він все встигає, ще й спритно

Бо з розумом все робить, сину
Кидай сидіти в голові

Почни з простого, помаленьку
За всім одразу не женись

Як нема сил – не морочись

І навіть у смутну погоду
Нехай і мало, а зроби

Хоч щось, хоч мізерну, а річ
Щоб згодом було легше

Роки пройдуть, ти озирнешся
Що вже не розглядаєш ти

Ото вікно, де й зникли всі
Колись сидячі комахи́

Колись потрібніші, ніж ти<br>Khmarochos

Автор: 

Khmarochos

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]