Під сонцем десь в Одесі,
Чи під дощем у Львові,
Плетуть вінки принцесі,
Клянуться всі в любові.
Щоранку без відмови
На арфах грають феї,
На п'єдестал основи
Кладуть до ніг трофеї.
Бантом складає губки
За лайки в інстаграмі
І брендові покупки
Завжди в її програмі
Вона ж приймає лаври,
Задовго до ефіру
Для неї люди — маври,
Що тішать его-ліру.
Корона з позолоти
Насунута на очі,
А зранку їй турботи-
Хто лайкнув серед ночі
Ох, ця мадам підступна
Вночі не можу спати –
Фортеця недоступна!
Там треба штурмувати
То гонорова пані,
Прям долі подарунок,
Допоки в ресторані
Не принесуть рахунок<br>Ігор Білецький

Цікаво, правдиво, смішно!
Дякую!