„Дощ, де був? Розкажи!
Де ще землю поїв?
У обіймах грози,
Чи один між полів?
Може з вітром ти був
Між тополь край доріг?"
Дощ мовчав, тихо йшов
На мій сад, на поріг.
Він між зелені трав,
Між відцвілих бузків,
Слід-калюжі лишав
Між густих споришів.
07.06.2026.
Ганна Зубко
