ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Купила коника й бліда

Купила коника й бліда

Шановне панство, ой біда —
Купила коника, бліда.
Прийшла додому — він в саду,
Поїв дерева, я впаду.

Ой жаль черешеньки моєї,
І яблуньки, ще й трохи грушки.
Ще потоптав мої лілеї —
Куди ж дививсь Андрюшка?

Стоїть той коник, ніби пан,
Не знає сорому й доган.
А я дивлюсь — навколо розгардіяш:
Оце отримала собі «багаж».

Ну що ж поробиш, коник мій,
Не вступатиму ж з ним в бій.
Всі дерева посаджу,
І лілеї розведу.

Хай пустує, ще малий,
Мій бешкетник дорогий.
Бо без нього, між людьми,
Було б нудно, далебі!

13.06.2026, Івушка Моргентал

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]