Тихо. Нічого не чути,
В навушниках тільки Коран
Святе слово вливається в мене
Я посміхаюся та Аллаха прославляю.
Мій сокіл спить,
Альхамдуллідях,
Температура спала
Його сон нічого не турбує.
Дружина дзвонить,
Моя насолода вже засинає.
Я її подумки обіймаю, цілую,
Вона точно відчуває, бо в трубку щось тепле шепоче
Ін Шаа Аллах, сів написати вірша
Нічого в голову не йде
Тому ці рубаї пишу.
Можливо зрозумієте мене.
За вікнами ніч, все навколо заснуло,
Лиш серце батьківське не знає спочинку.
Я дякую Богу, що лихо минуло,
І дарує Він нам цю тиху хвилину.
Чай свій допью, смакую втому.
Температуру сину переміряю
Нічний намаз прочитаю
Та буду біля сина лягати…
