Бачиш як димом затягнуло яр
Ось під ліщиною стоїть криниця
на ніч на небо набігло хмар
Чом же тобі, моя мила не спиться.
Під нашим дахом панує мир
Жар у котлі раз по раз іскриться.
Сплять уже всі, тільки ти не спиш
Спи моя пляшко, я твій пяниця.
УП<br>CristianVonDyuk
