ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Лірика    143

143

Ну що ж, мені пора, прощайте
І вслід мені у спину не ридайте.
За стіл великий збереса родина
Й веселі спогади помалу нагадайте.

Так було, як не стало діда Петі,
І баба Маня, сміючись крізь сльози,
Сказала, сидячи в кімнаті: «Мене не стане,
Ну а ви потому поржете і поїдете додому».

Сьогодні йдуть вони, а завтра — наша черга,
Займаєм цвинтарі, звільняючи хати.
Прізвище, ім'я, шістнадцять цифр
І одне фото за найкращої пори.

Усе життя я ждав хорошої погоди…
Насіння лиш як мре, тоді і вроде.

МР

Автор: Cristian VonDyuk
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]