ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Кохання    144

144

Клянуся дружбою моєю з Небом:
Я просто хтів лиш бути другом твоїм,
А компліментів накидав то випадково —
Забувсь, друг може бути і страшним.

Ну хто б знав, що у ботфортах і редінготі
Так вигідно підкреслиться твій тил?
Хоч, правда, Він творив невипадково,
Тому, напевно, й прокидається азарт.

Забудь про все, почнімо все з початку,
Двозначність осоружна моїх фраз…
Та в біса! Ти така гарненька й гладка,
У мами й татка — чудо-шоколадка!

Від схід по захід сонця – ти мій друг
Вночі, молю, тікай, тікай, мій друже…

SO

Автор: Cristian VonDyuk
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]