Давно вже не тремтиш в моїх руках,
Хоча бажання є щось відчувати.
По цих десятиліттях і роках
Багато вже було чого втрачати.
Але я прагну бачити тебе
І чути, і любити, й обіймати.
Для мене це важливо і тепер,
Хоч іноді ще хочеться й збрехати.
Зв'язок на відстані далекій – лиш зв'язок,
Він розгориться-тліє-вибухає.
Потреба є почути твій дзвінок
І іншої потреби вже немає.
