Калічать і вбивають на війні
І воїв, і цивільних, і дітей…
На що ж тут сподіваються вони
Після усіх жахливих цих смертей!?
Чому вони ворожу свою суть
Не лише не приховують, натомість
Так героїчно нам її несуть,
Що масово прямують в невідомість?
І думаю, що грішників таких
Не мусила терпіти би природа,
Адже це невимовно тяжкий гріх –
Свідомо йти на знищення народу.
