Я люблю тебе, так люблю,
Не натішусь і не намріюсь,
Скільки пристрасті і вогню,
Лиш з тобою душею я гріюсь…
Ти далеко і дні ідуть,
В суїті пропливають роки,
Тільки ти мене не забудь,
Щоб почути твій голос і кроки…
У житті все проходить й мина,
Та залишаться твої очі,
Повні ніжності і тепла,
Руки сплетені в полоні ночі…<br>Маргарита
