ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Колись, братами називали…

Колись, братами називали…

Колись,  братами називали.
Один народ. – ви кажете були?
Коріння ви із України взяли,
А нам НІКОЛИ не були брати.
Інтелігенцію ви нашу мордували –
Сибір,  заслання колимИ…
За що ? За мову катували?!
За віру в Бога?! Ви слуги сатани!
Ви нам завжди " допомагали " .
Вивозили наші хлібА…
Могили потім виростали…
Пухла від голоду Сім'я!!!
Збирали все , що ми надбали.
І урожай,  що множила земля.
Коріння наше відбирали ,
Палили села і міста.
Братами ви нас називали…
Як тільки носить вас земля?
Тих українців,  що москалями стали.
Як вас росія прийняла !
Яка ж вас мати народила?
Ім'ям вкраїнським нарекла.
Україна вам тепер не мила !
Бо ваша матінка москва???
Забули все , що вас навчили ?
І мова, яка в вас була ?
росію, швидко полюбили ?
А в Україні,  в вас рідня! !!
Скажіть,  ви теж за свого ката ?
Чи може правда в вас своя ?
Війна , яка прийшла " Спасати " ,
Забрала не одне життя!!!
Ніколи,  брат  не йде на брата!
Яка б там доля не була .
Не можуть просто визволяти….
І нас позбавити життя!
Не знаю я, як буде далі….
Яке в нас буде майбуття!
Та хочу я, щоб всі ви знали-
москаль наш ворог,  на віка !
І ..Щоб вони нам не казали,
Яка б солодка не була брехня.
Не братИ … вони вандали. …
Яких намножила москва.
А ті, що вийшли з України –
І, мовчите,  мов  вас нема !
Коріння є, нема родини!
І прощення для вас нема  !!!
24.02.23 💙💛

<br>Ольга Більчук

Автор: 

Ольга Більчук

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]